در سرزمین سبز به روش های زیر کالاها ارسال می گردد :

 

اکسپرس :

سرزمین سبز برای رفاه حال شما مشتریان گرامی در شهر مشهد سرویس ارسال اکسپرس را راه اندازی نموده است . در ارسال اکسپرس تمامی کالاهای درخواستی مشتریان درب منزل تحویل داده می شود .

 

ارسال پست پیشتاز :

ارسال توسط پست پیشتاز روز در هفته ( به غیر از تعطیلات رسمی ) انجام و در این روش به تمام نقاط ایران اعم از تمامی شهرهای بزرگ و کوچک و روستاها ارسال کالا صورت می گیرد . بسته به منطقه زندگی کالای درخواستی 2 الی 3 روز طول خواهد کشید تا به دست شما برسد .

توجه : توصیه می کنیم از انتخاب این شیوه ارسال برای کالاهای شکستنی و حجیم خودداری نمایید . ( شایان ذکر است کالاهایی با وزن بیشتر از 2 کیلوگرم توسط پست ارسال نشده و می بایست گزینه های دیگر ارسال انتخاب شود )

  

ارسال تیپاکس :

ارسال توسط تیپاکس روز در هفته ( به غیر از تعطیلات رسمی ) انجام و در این روش به تمام نقاط شهرهای بزرگ و مناطق مشخص تحت پوشش ارسال کالا صورت می گیرد . بسته به منطقه زندگی کالای درخواستی 1 الی 3 روز طول خواهد کشید تا به دست شما برسد .

برای مشاهده شهرها و شماره تلفن دفاتر تحت پوشش تیپاکس کلیک کنید .

توجه : کالاهایی با وزن بیشتر از 7 کیلوگرم توسط این شیوه ارسال نمی شود مگر هزینه ارسال به ازای اضافه وزن جدا محاسبه گردد .

  

ارسال باربری ترمینال :

ارسال توسط باربری اتوبوس رانی روز در هفته ( به غیر از تعطیلات رسمی ) انجام و در این روش به مراکز شهرهای بزرگ و مناطق مشخص تحت پوشش ارسال کالا صورت می گیرد . بسته به منطقه زندگی کالای درخواستی 1 الی 5 روز طول خواهد کشید تا به دست شما برسد ( معمولا در اکثر شهرها کالا روز بعد از ارسال قابل دریافت می باشد )

در این شیوه کالای ارسالی تحویل دفاتر باربری مشخص در ترمینال هر شهر می شود که برای دریافت مراجعه فرد برای تحویل کالا ضروری است .

برای مشاهده شهرها ، انبارهای طرف قرارداد و شماره تلفن دفاتر تحت پوشش باربری های اتوبوس رانی سراسر ایران کلیک کنید .

توجه : در این شیوه ارسال محدودیتی در وزن و تعداد کالاهای ارسالی وجود ندارد .