فلسفه و کیفیت محصولات هپی داگ

 

چرا شما می توانید به هپی داگ (Happy Dog) اعتماد کنید؟

عزیزان دوستدار سگ، خانواده هپی داگ (happy dog) برای 3 نسل تولید کننده غذای سگ با بالاترین کیفیت در وهرینگن، باواریا در مونیخ آلمان است.

به دنبال درخواست مکرر دوست داران سگ برای تغذیه مطلوب و بهینه، این شرکت دستورالعمل های منحصر به فرد خود را برای سلامت و نشاط سگ شما عزیزان ایجاد نموده است.مواد خالص طبیعی و ارگانیک متنوع در محصولات این شرکت به دقت با یکدیگر ترکیب می شوند. این شرکت منابع مواد خام خود را از کشاورزان محلی تهیه نموده، در نتیجه شرکت شخصاً مسئولیت اصالت و ایمنی مواد غذایی بکار گرفته شده را به عهده می گیرد. تنها پروتئین های با کیفیت عالی با گیاهان و میوه های با خواص عالی این شرکت ترکیب شده و در محصولات هپی داگ استفاده می شود. هپی داگ تغذیه دقیق مورد نیاز سگ شما با هر اندازه ای، هر نیازی و هر سنی (از توله تا بالغ) را فراهم نموده است.

 معیارهای کیفیت شرکت هپی داگ (Happy Dog)

# ساخت آلمان: هپی داگ به عنوان با کیفیت ترین محصول ساخت آلمان شهرت یافته است.

# بهترین مواد تشکیل دهنده: استفاده از مواد تشکیل دهنده خام و ارگانیک با کیفیت بالا از مزارع محلی و منطقه ای

# نیاز بدن: تضمین بهترین قابلیت هضم (90%)

# زندگی طبیعی: تلاش مداوم برای استفاده از انواع طبیعی و گونه های مناسب از مواد تشکیل دهنده در دستور العمل ها

# منابع پروتئین با کیفیت بالا: تامین پروتئین از حیوانات تازه سلاخی شده

# بدون سویا: عدم استفاده از سویا در کلیه محصولات

# طبیعت و تنها طبیعت: عدم استفاده از رنگ های مصنوعی، طعم دهنده ها، مواد نگهدارنده و یا مواد خام اصلاح ژنتیکی شده

# بدون تست حیوانی: عدم استفاده از تست های حیوانی برای توسعه محصولات

# دقیق ترین سیستم کنترل کیفیت: آزمون های دقیق به شکل کاملاً مستقل برای تضمین بالاترین سطح کیفیت

 

تنوع در تامین پروتئین

شرکت هپی داگ (happy dog) از طیف های بیولوژیکی متنوع منابع پروتئین حیوانی (گوشت، ماهی یا مرغ) در دستور العمل محصولات این شرکت استفاده می کند. در نتیجه این استراتژی ترکیبات محصولات غذایی این شرکت به خوبی متعادل شده و غنی از پروتئین با کیفیت بالا و اسیدهای آمینه است. با محصولات عالی (سری Supreme) هپی داگ (happy dog)، دوستداران سگ های خانگی مطمئن می شوند که راهی کاملاً طبیعی برای تامین مواد غذایی روزانه سگ خود بدون محدود شدن به یک منبع تامین پروتئین در پیش روی آنها قرار گرفته است.

 

 

 

 

خط مشی زندگی طبیعی هپی داگ (Happy Dog)

پایه سلامت در غذای سگ تنها منحصر به استفاده از گوشت تازه در محصولات نیست. محصولات طبیعی و ارگانیک با خواص بهبود دهنده سلامت برای کمک به بهینه سازی متابولیسم هر نژاد ضروری است. خط مشی زندگی طبیعی هپی داگ (happy dog) تولید محصولات با کیفیت و متنوع با ترکیب اجزاء مختلف برای اطمینان از تامین کلیه نیازهای سگ شما چه از لحاظ قوی نمودن سیستم ایمنی بدن و چه از نظر سلامت پوشش بدن به شکل جامع است.

خط مشی زندگی طبیعی هپی داگ (happy dog) در تمامی محصولات سریSupreme  این کمپانی (به جزء آفریقایی، مینی آفریقایی و کارائیبین) لحاظ گردیده است. به منظور پایبندی به خط مشی شرکت تمامی محصولات فاقد گلوتن است و در حال حاضر از حبوبات تخمیر شونده، در هیچ یک از محصولات استفاده نمی گردد. همچنین شرکت استفاده از سیر وحشی در محصولات را متوقف نموده و به جای آن از گیاهان دارویی مانند خارشتر که به عنوان بهبود  دهنده عمکرد کبد شناخته می شود، در آمیزه ها بهره می گیرد.

 

محتوای انرژی متوسط

توجه داشته باشید سگ گرگ نیست! گرگ در طبیعت تا 50 کیلومتر در هر روز را می پیماید، در نتیجه نیاز به انرژی به طور قابل توجهی بیشتر از سگ دارد. بنابراین شرکت هپی داگ (happy dog) از سگ شما با روش هایی که در ذیل به آن می پردازیم، مراقبت به عمل می آورد:

- استفاده از منبع متوسط انرژی با چربی کمتر و پروتئین بیشتر

- کاهش مصرف انرژی که منجر به محافظت در برابر بیماری های سبک زندگی خانگی مانند چاقی، مشکلات مفصلی، و غیره می شود.

- تامین محتوای انرژی متناسب با نیاز سگ به سادگی از طریق مقدار غذادهی

 

رژیم های دوفازی ویژه

پروتئین و انرژی مورد نیاز نژادهای متوسط و بزرگ در دوران تولگی و جوانی سگ متفاوت است. هپی داگ (happy dog) خط مشی دو فازی ویژه خود را برای پشتیبانی از نرخ رشد متناسب با سن و نیازمند های سگ شما توسعه داده است. دیگر مزایای محصولات دوفازی به شکل زیر است:

* بهینه کردن نسبت کلسیم به فسفر

* حذف پروتئین های گیاهی (سویا) و جایگزین کردن آنها

* تهیه غذای خشک از بالاترین کیفیت اجزاء پروتئین های خام حیوانی با اصالت 

* تضمین در برداشتن کلیه مواد ضروری 

 

چرا غذای خشک

دقیقاً مشابه با انسان ها سلامتی، تندرستی و رغبت سگ شما تا اندازه زیادی وابسته به غذایی است که در هر روز می خورد. شرکت هپی داگ (happy dog) استفاده از غذای کاملاً خشک با کیفیت بالا برای متعادل نمودن رژیم غذایی و سلامت سگ را توصیه می کند. غذای خشک سالم، موثرتر و مقرون به صرفه تر است. خواه سگ شما پیر یا جوان، لاغر یا چاق، فعال یا تنبل، تنومند یا بسیار حساس، باشد طیف گسترده ای از دستور العمل های مختلف برای تدارک غذای خشک آنها در شرکت هپی داگ (happy dog) وجود دارد. بنابراین غذا را می توان به شکل بهینه برای نیازمندی های فردی و انحصاری دوست چهارپای خود تنظیم نمود. شما می توانید از مشاور مجازی شرکت برای انتخاب نوع مناسب غذا از محصولات شرکت هپی داگ (happy dog) استفاده نموده و یا با مشاوره دامپزشک خود محصول مناسب را گزینش نمایید.

علاوه بر این غذای خشک برای مراقبت از دندان ها و تقویت نیش خوب است. اگر چه غذاهای خشک به طور کامل نمی تواند جلوی تشکیل رسوبات دندانی (تارتار) را بگیرد، ولی حداقل می تواند وقوع آن را به تعویق بیندازد. همچنین گاز زدن کروکت های این محصول به حفظ استحکام دندان و جلوگیری از شل شدن دندان کمک می کند.