سرزمین سبز | مشاوره، راه اندازی و نگهداری اکوسیستم های آبی

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما قيمت
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

bucephalandra bodok

بوسفلاندرا بادوک

بوسفلاندرا بادوک یک گیاه آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه کند، با برگ هایی با رشد طولی و نسبتاً بلند می باشد.

بوسفلاندرا
734
Bucephalandra Brownie Athena

بوسفلاندرا برونی آتنا

بوسفلاندرا برونی آتنا یک گیاه آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه بسیار کند می باشد، و رشد برگ های آن به شکل طولی است.

بوسفلاندرا
563

بوسفلاندرا برگ سیاه

بوسفلاندرا بلک لیف (برگ سیاه) یک گیاه آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه کند، با برگ هایی با رشد طولی و نسبتاً بلند می باشد.

بوسفلاندرا
544

بوسفلاندرا پیگما

بوسفلاندرا پیگما یک گیاه آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه کند رو به متوسط، با برگ هایی با رشد طولی و بلند است. 

بوسفلاندرا
520
bucephalandra sordidula

بوسفلاندرا سوردیدولا

بوسفلاندرا سوردیدولا یک گیاه آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه کند، با برگ هایی با رشد طولی و نسبتاً بلند می باشد.

بوسفلاندرا
2747
bucephalandra pancur aji

بوسفلاندرا پانکور آجی

بوسفلاندرا پانکور آجیگیاهی آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه کند، با برگ هایی با رشد طولی و نسبتاً بلند می باشد.

بوسفلاندرا
664
bucephalandra riam macan

بوسفلاندرا ریام ماکان

بوسفلاندرا ریام ماکانگیاهی آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه کند، با برگ هایی با رشد طولی و نسبتاً بلند می باشد.

بوسفلاندرا
419
bucephalandra sungai ayak

بوسفلاندرا سانگی آیاک

بوسفلاندرا سانگی آیاک گیاهی آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه کند، و رشد برگ های آن به شکل طولی با برگ هایی نسبتاً بلند می باشد.

بوسفلاندرا
952
bucephalandra serian

بوسفلاندرا سریان

بوسفلاندرا سریان گیاهی آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود. رشد این گیاه کند، با برگ هایی با رشد طولی و نسبتاً بلند با ساقه های قرمز و بسیار زیبا می باشد.

بوسفلاندرا
564
bucephalandra braun rot narrow

بوسفلاندرا سریمبو

بوسفلاندرا Braun-rot narrow (سریمبو) گیاهی آسان و مناسب برای مبتدیان است. می توان آن را در آکواریوم یا تراریوم نگهداری نمود.

بوسفلاندرا
653