سرزمین سبز | مشاوره، راه اندازی و نگهداری اکوسیستم های آبی

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما قيمت
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

echinodorus ozelot

 

اکینودوروس اوزلت

اکینودوروس اوزلت (شمشیر سرخ) ترکیبی زیبا از گیاهان تزئینی Echinodorus schluteri Leopard و Echinodorus Barthii می باشد. ارتفاع این گیاه بین 20 تا 50 سانتی متر و عرض آن بین 20 تا 40 سانتی متر است، به همین دلیل توصیه می شود از آن در تانک های بزرگ استفاده گردد تا فضای کافی برای رشد داشته باشد.

اکینودوروس
265
Echinodorus Aquartica

 

اکینودوروس آکوارتیکا

اکینودوروس آکوارتیکا دارای برگ های سبز روشن و گرد است. این گیاه فشرده رشد کمی داشته و برای استفاده به عنوان گیاه دکوری تنها استفاده می شود.

اکینودوروس
254
Echinodorus Ozelot Green

 

اکینودوروس اوزلت سبز

اکینودوروس اوزلت سبز، گونه ی سبز رنگ اکینودوروس ازلت است. لکه های تیره روی برگ های این گیاه تضاد رنگ زیبایی به وجود می آورد که زیبایی این گیاه را بیشتر می کند.

اکینودوروس
314
Echinodorus Bartihii

اکینودوروس بارثی 

اکینودوروس بارثی یک گیاه تزئینی زیبا و بزرگ است که معمولاً در تانک های گیاهی به صورت انفرادی نگه داری می شود. ارتفاع این گیاه معمولاً بین 25 تا 50 سانتی متر و عرض آن حدوداً 20 تا 30 سانتی متر است.

اکینودوروس
272
Echinodorus Bleheri

اکینودوروس بلری

اکینودوروس بلری گیاهی زیبا از جنوب آمریکا است. ارتفاع این گیاه تا 50 سانتی متر و عرض آن تا 30 سانتی متر هم می رسد. این گیاه زیبا مواد مغذی خود را از طریق بستر دریافت می کند.

اکینودوروس
268
Echinodorus tenellus

 

اکینودوروس تنلوس

اکینودوروس تنلوس کوچک ترین گونه ی اکینودورس است و رنگ آن سبز روشن و پشت برگ های آن صورتی می باشد. گیاهان پیش زمینه کوچک زیادی برای آکواریوم وجود دارند، اما اکینودوروس تنلوس از شمال آمریکا یکی از بهترین کفپوش ها است.

اکینودوروس
313
echinodorus rose

 

اکینودوروس رز

اکینودوروس رز گیاهی ترکیبی از Echinodorus horemanii Red و Echinodorus horizontalis است. این گیاه زیبا برای اولین بار توسط هانس بارت (Hans Barth) در سال 1986 در دسائو (Dessau) تولید گردید.

اکینودوروس
274
echinodorus reni

اکینودوروس رنی

اکینودوروس رنی جزء گونه های کوچک اکینودورس بوده و رنگ آن قرمز تیره می باشد. این گونه زیبا دارای برگ های پهنی بوده و ارتفاع آن بین 15 تا 40 سانتی متر و عرض آن 15 تا 25 سانتی متر است.

اکینودوروس
260
Echinodorus Cordifolius Fluitans

اکینودوروس کردیفولیوس فلویتنس

اکینودوروس کردیفولیوس فلویتنس گیاهی با رشد متوسط از مکزیک می باشد. به دلیل اندازه بزرگ این گیاه (ارتفاع تا 50 سانتی متر و عرض بین 15 تا 30 سانتی متر) اغلب از آن در تانک های بزرگ استفاده می شود.

اکینودوروس
270
Echinodorus Red Diamond

اکینودوروس یاقوت قرمز

اکینودوروس یاقوت قرمز برای اولین بار در اوکراین و در آزمایشگاه ایجاد شده و احتمالاً ترکیبی بین اکینودوروس بارثی و اکینودوروس قرمز است. نتیجه کار هیبریدی از برگ شمشیر شکل یاقوت قرمز با ارتفاع 25-15 سانتی متر است.

اکینودوروس
267