سرزمین سبز | مشاوره، راه اندازی و نگهداری اکوسیستم های آبی

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما قيمت
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

تشویقی های دنتال پدی گری سایز بزرگ

فروش رفته
130,000 ﷼
تولید کننده : پدی گری
کد محصول :
توضیحات

: این محصول بی نظیر به حصول اطمینان از حفظ بهداشت دهان و دندان سگ در شرایط بهینه کمک می نماید. استفاده از این محصول توسط دامپزشکان برای کمک به حفظ دندان ها و لثه سگ در شرایط سالم و قوی توصیه می شود. هر یک تکه از این محصول دارای سطح و شکل منحصر به فردی است که با طراحی خاص خود به صورت بالینی به اثبات رسیده است که موجب کاهش 80% رسوبات و پلاک های تشکیل شده بر روی دندان ها می شود. توصیه می شود که برای کمک به حفظ بهداشت و تمیزی دهان سگ خود روزانه یک عدد از این محصول را در اختیار سگ خود قرار دهید. با استفاده از این محصول شما از سلامت، بهداشت و تمیزی لثه، دندان و دهان سگ خود اطمینان کسب می نمایید.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این محصول هضم کامل و باقی نمادن هیچگونه پسماندی است. این امر بدین معنی است که شما می توانید این محصول را به طور کامل در اختیار سگ خود قرار داده و سگ را رها کرده تا از جویدن آن لذت ببرد، بدون اینکه نگران قطعات مضری که ممکن است سگ آن را بلعیده یا هضم ننماید، باشید. همه چیز در این محصول با خیال راحت توسط سگ شما مصرف شده و قبل از آنکه شما متوجه شوید، خرد خواهد شد.

این محصول در انواع اندازه های مختلف متناسب با اندازه سگ شما تولید شده و در دسترس است. فرقی نمی کند که شما سگ نژاد شی هوا هوا دارید یا گریت دین Dentastix برای شما حتماً پیشنهادی دارد. تکه های این محصول با توجه به نژاد سگ شما طراحی شده و به 3 دسته سگ های کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم شده، هر دسته بندی بر اساس وزن سگ بوده که به شرح زیر است:

·         کوچک 10-5 کیلوگرم

·         متوسط 25-10 کیلوگرم

·         بزرگ 25+ کیلوگرم

آموزش رفتاری سگ با این تشویقی ها با توجه به طعم دلچسب آن برای سگ ها بسیار آسان بوده و سگ ها عاشق این تشویقی شده ضمن اینکه خیال شما از بهداشت و سلامت دندان و دهان سگ نیز آسوده می گردد.

مواد تشکیل دهنده:

 

غلات، حبوبات، مشتقات منابع نباتی، مواد معدنی، گوشت و مشتقات گوشتی

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.