سرزمین سبز | مشاوره، راه اندازی و نگهداری اکوسیستم های آبی

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما قيمت
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

PawCare محصول ایتالیا مراقبت از سلامت پای سگ شما

موجود
385,000 ﷼
تولید کننده : Paw Care
کد محصول :
توضیحات

همانطور که ما انسان ها از پاهای خود در برابر عوامل خارجی مراقبت می کنیم، سگ های ما نیز با توجه به اینکه جز چهارپایان هستند نیاز به مراقبت حتی بیشتری دارند.این محصول خیال شما را از بابت به امنیت و سلامت پاهای سگ تان راحت می سازد. از این محصول برای تمیز و ضدعفونی کردن پاهای سگ خود استفاده نمایید. این محصول نه تنها تمامی چرک ها، خاک ها و جرم ها را بر طرف کرده بلکه پای حیوان را ضدعفونی کرده و جلوی صدمات بعدی به پنجه ها را می گیرد. استفاده منظم از این محصول جلوی عفونت های پا را می گیرد. مواد فعال متشکله پد روند بازسازی سلول های پا را افزایش می دهند. برای کمک به سلامت خانواده و حیوان خانگی بعد از دستشویی حیوان، توصیه می گردد از این ژل استفاده شود. این ژل با هیدراته کردن لایه های خارجی پنجه و پوست به روند پوست اندازی، بهبود و احیا سلول ها کمک می کند. مواد ارگانیک نرم کننده به کار رفته در ساخت ژل ، باعث نرم شدن بالشتک های کف پنجه می شود و از ناراحتی ها و آلرژی های پنجه جلوگیری می کند.

این محصول بدون شک یکی از جدیدترین و خلاقانه ترین محصولاتی است که تا به حال تولید گردیده است. حتماً تا به حال برای شما پیش آمده که با سگتان به گشت و گذار برید و بعد از یک گردش طولانی بخواهید به خانه برگردید، قطعاً کف پای حیوان شما پر شده از خاک و شن و آلودگی، اما جای نگرانی نیست، با کمک این ژل به راحتی و در کمترین زمان می توانید دست و پای حیوان رو تمیز و حتی ضد عفونی و بارها می توانید از این ژل استفاده نمایید.

توجه1: استفاده از این ژل را در زمانی که دست و پای حیوان شدیداً (گل آلود) است توصیه نمی شود، استفاده در این گونه موارد نه تنها تاثیری بر تمیزی کامل دست و پا ندارد بلکه باعث جذب بالای گل توسط ژل گردیده و در نتیجه می تواند ژل شما را خراب و غیر قابل استفاده نماید. در این گونه موارد بهترین راه استفاده از آب و شست و شوی کامل گل و لای می باشد.

توجه2: در صورت خیس بودن کف دست و پا، توصیه می شود ابتدا از دستمالی خشک برای خشک کردن و جمع آوری آلودگی ها استفاده شود و سپس برای جذب گل و خاک و شن باقی مانده و ضد عفونی کردن دست و پا، از این ژل استفاده نمایید.

 

توجه3: این محصول حاوی 3 بسته ژل می باشد که هر کدام به دفعات بالا قابل استفاده است.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.