سرزمین سبز | مشاوره، راه اندازی و نگهداری اکوسیستم های آبی

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما قيمت
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

لامپ مهتابی اسرام T5 865 54W HO - 115cm

موجود
260,000 ﷼
تولید کننده : اسرام
کد محصول : 54865
برگشت به مجموعه: لوازم نوری آکواریوم
استفاده از لامپ های مهتابی مرسوم و معمولی برای آکواریوم های گیاهی اشتباه است، تیم سرزمین سبز به کمک شما آمده تا بدون آزمون و خطا به بهترین نتایج لازم دست پیدا کنید.
توضیحات

گزارش های بسیاری در خصوص بهترین طول موج برای گیاهان وجود دارد اما تقریباً تمام این داده ها برای گیاهان زمینی است و شامل گیاهان آبی نیست. این نوع از مهتابی های سری T5 پرکاربردترین نور مصنوعی در جهان برای آکواریوم داران است. سری T5 بسیار باریک بوده و قطر مهتابی تنها 16 میلی متر است. طول عمر این محصول به صورت میانگین 24000 ساعت است. کنترل روشنایی در لامپ های سری T5 تنها توسط بالاست ها قابل انجام است. جهت اشعه خروجی 360 درجه کامل است.

 

لومن (lumen)عبارت است از کل نور مرئی خارج شده از یک منبع نور در هر ثانیه و یا کل نور دریافت شده توسط ‏یک جسم در هر ثانیه. واحد اندازه گیری شار نوری، لومن است. ضریب نمود رنگ یا (Color Rendering Index) در واقع نشان دهنده تعداد رنگ های تشکیل شده توسط یک منبع نوری است و بازه ی آن بین 0 تا 100 تعریف می شود، که فقط نور خورشید دارای نمود رنگ 100 است. هر چه این شاخص به عدد  100 نزدیک تر باشد بدین معنا است که رنگ جسمی که به واسطه ی تابیدن منبع نور به ما می رسد، طبیعی تراست. کلوین(K) و یا رنگ دما اندازه ای بر حسب درجات کلوین است که نشان دهنده فام رنگ از یک نوع منبع نور مشخص است. رنگ طبیعی نور در روز در حدود 6000 K است. برای طیف نور قرمز این عدد کمتر و برای طیف نور آبی این عدد بیشتر است. با توجه به این تعاریف عدد مطرح شده در عنوان لامپ (در اینجا 865) عدد اول نمایشگر مقدار CRI و دو عدد بعدی نشان دهنده K لامپ است. عدد 8 بیان گر CRI بین 89-80 و عدد 65 بیانگر 6500 K است. میزان شار نوری این محصول 4200 لومن است و بازده آن 78 Lm/W است. لذا مهتابی معرفی شده نور روز را برای شما به خوبی و با بودجه معقول شبیه سازی می کند. وزن 200 گرم

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.